UEZGUI-RX62N-35QT-BA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
W magazynie: 45
Arkusz danych
Rezystywne Wyświetlacze - LCD, graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy I2C, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Numer produktu DigiKey
622-1053-ND
Producent
Numer produktu producenta
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Producent
Future Designs Inc.
Obszar widzenia
70,08mm x 52,56mm (szer. x wys.)