FSP600-80PSA(SK)
Numer produktu DigiKey
2967-FSP600-80PSA(SK)-ND
Producent
Numer produktu producenta
FSP600-80PSA(SK)
Opis
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 4X12V 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ATX Przetwornice AC/DC 8 Wyjście 3,3V 5V 12V 12V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy 2
25 A
Prod.
Prąd - wyjściowy 3
16 A
Seria
Prąd - wyjściowy 4
16 A
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - wyjściowy 5
16 A
Status części
Aktywny
Prąd - wyjściowy 6
16 A
Typ
ATX
Moc (W)
Liczba wyjść
8
Zastosowania
ITE (handel)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Sprawność
80%
Napięcie - wyjściowe 1
3,3V
Temperatura robocza
0°C - 50°C
Napięcie - wyjściowe 2
5V
Funkcje
Wejście uniwersalne
Napięcie - wyjściowe 3
12V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wyjściowe 4
12V
Rozmiar / wymiar
5,51" x 5,91" x 3,39" (140,0mm x 150,1mm x 86,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 5
12V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Napięcie - wyjściowe 6
12V
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
25 A