FSP250M-KBA nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Similar
XP Power
W magazynie: 4
Arkusz danych
19V 250 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FSP250M-KBA Medical Adapter
FSP250M-KBA
Numer produktu DigiKey
2967-FSP250M-KBA-ND
Producent
Numer produktu producenta
FSP250M-KBA
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 250W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
FSP Technology Inc.
Zastosowania
Medyczne
Seria
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 6 pozycji
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
36" (0,91m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
8,30" x 3,45" x 1,63" (210,8mm x 87,6mm x 41,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Napięcie - wyjściowe
19V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
13,16A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
250 W