FSP120-AWAN3
Numer produktu DigiKey
2967-FSP120-AWAN3-ND
Producent
Numer produktu producenta
FSP120-AWAN3
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
54V 120 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Producent
FSP Technology Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,96" x 2,98" x 1,00" (151,3mm x 75,6mm x 25,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
54V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,22A
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Moc (W)
120 W