FSP090-AAAN3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 1 677
Arkusz danych
24V 90 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FSP090-AAAN3
Numer produktu DigiKey
2967-FSP090-AAAN3-ND
Producent
Numer produktu producenta
FSP090-AAAN3
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
90 W
Producent
FSP Technology Inc.
Zużycie energii bez obciążenia
500mW
Seria
Polaryzacja
Środek dodatni
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
0.89
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 12mm
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Długość sznura
59" (1,50m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,75A