FSP080-P24-A12
Numer produktu DigiKey
2967-FSP080-P24-A12-ND
Producent
Numer produktu producenta
FSP080-P24-A12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Sprawność
0.88
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Wejście uniwersalne
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,18" (101,6mm x 50,8mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cCSAus, FCC, UL, VCCI
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Tak
Prąd - wyjściowy 1
6.67 A