FSP030M-DDA
Numer produktu DigiKey
2967-FSP030M-DDA-ND
Producent
Numer produktu producenta
FSP030M-DDA
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18V 30 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
FSP Technology Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,5mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,33" x 1,97" x 1,26" (110,0mm x 50,0mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
18V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,66A
Numer standardowy
Moc (W)
30 W