E70RA1-FW1700-N
Numer produktu DigiKey
2632-E70RA1-FW1700-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
E70RA1-FW1700-N
Opis
7.0" TFT LVDS SUNLIGHT READABLE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy LVDS 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
7" (177,80mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
155,41mm x 87,12mm (szer. x wys.)