E70RA-I-MW1530-C
Numer produktu DigiKey
2632-E70RA-I-MW1530-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
E70RA-I-MW1530-C
Opis
7.0" MIPI DSI SUNLIGHT READABLE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy MIPI 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
7" (177,80mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
155,08mm x 86,92mm (szer. x wys.)