E50GE-I-RW920-C
Numer produktu DigiKey
2632-E50GE-I-RW920-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
E50GE-I-RW920-C
Opis
5.0" IPS RGB SUNLIGHT READABLE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy 16-bitowe/18-bitowe/24-bitowe RGB 5" (127,00mm) 800 x 480
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
5" (127,00mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
108,00mm x 64,80mm (szer. x wys.)