E35RF-I-RS920-N
Numer produktu DigiKey
2632-E35RF-I-RS920-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
E35RF-I-RS920-N
Opis
3.5" IPS RGB SUNLIGHT READABLE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy 24-bitowe (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
71,10mm x 53,50mm (szer. x wys.)