E35RD-MW420-C
Numer produktu DigiKey
2632-E35RD-MW420-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
E35RD-MW420-C
Opis
3.5" TFT IPS MIPI DSI HIGH-RES
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy MIPI 3,5" (88,90mm) 480 x 800
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
45,96mm x 76,20mm (szer. x wys.)