E35GF-RW350-N
Numer produktu DigiKey
2632-E35GF-RW350-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
E35GF-RW350-N
Opis
3.5" TFT RGB 320X240
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy 16-bitowe/18-bitowe/24-bitowe RGB 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
72,88mm x 54,96mm (szer. x wys.)