E32RA-CW370-C
Numer produktu DigiKey
2632-E32RA-CW370-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
E32RA-CW370-C
Opis
3.2" TFT MCU RGB SPI CAPACITIVE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 18-bitowe (RGB), SPI 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,2" (81,28mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
49,20mm x 65,40mm (szer. x wys.)