E30RA-I-MW350-C
Numer produktu DigiKey
2632-E30RA-I-MW350-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
E30RA-I-MW350-C
Opis
3.0" TFT IPS MIPI DSI HIGH-RES
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy MIPI 3" (76,20mm) 480 x 854
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3" (76,20mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
37,52mm x 66,08mm (szer. x wys.)