E15GB-M-SWN-N
Numer produktu DigiKey
2632-E15GB-M-SWN-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
E15GB-M-SWN-N
Opis
1.5" TFT REFLECTIVE MONOCHROME
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Refleksyjne Białe, czarne TFT - monochromatyczny 3/4-SPI 1,5" (37,95mm) 200 x 200
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,5" (37,95mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
27,60mm x 27,60mm (szer. x wys.)