E101RA1-I-MS300-C
Numer produktu DigiKey
2632-E101RA1-I-MS300-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
E101RA1-I-MS300-C
Opis
10.1" TFT IPS MIPI DSI HIGH-RES
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy MIPI 10,1" (256,54mm) 1200 x 1920
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
10,1" (256,54mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
136,36mm x 217,58mm (szer. x wys.)