C202A-YTY-LW65
Numer produktu DigiKey
2632-C202A-YTY-LW65-ND
Producent
Numer produktu producenta
C202A-YTY-LW65
Opis
20X2 STN YELLOW/GREEN CHARACTER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł wyświetlacza tekstowego Odblaskowo-przezroczyste 5 x 7 punktów STN - Super-Twisted Nematic LED - żółte Równoległe 116,00mm x 37,00mm x 13,50mm
Kategoria
Obrys (dł. x szer. x wys.)
116,00mm x 37,00mm x 13,50mm
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
83,00mm x 18,60mm (dł. x szer.)
Seria
Podświetlenie
LED - żółte
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
5V
Status części
Aktywny
Rozmiar punktu
0,60mm x 0,65mm (szer. x wys.)
Liczba znaków
40.0
Interfejs
Równoległe
Format wyświetlacza
20 x 2
Typ kontrolera
ST7066U
Format znaku
5 x 7 punktów
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ wyświetlacza
STN - Super-Twisted Nematic
Kolor tekstu
Czarne
Tryb wyświetlania
Odblaskowo-przezroczyste
Kolor tła
Żółte/zielone
Rozmiar znaku
5,55mm x 3,20mm (wys. x szer.)