ROA170163/B
Numer produktu DigiKey
2166-ROA170163/B-ND
Producent
Numer produktu producenta
ROA170163/B
Opis
EVAL BOARD FOR PMU8318
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
6A
Producent
Flex Power Modules
Napięcie - wejściowe
4,5V - 17V
Opakowanie
Skrzynka
Topologia regulatora
Podwyższenie napięcia
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
350kHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zwiększający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
PMU8318
Moc - wyjściowa
33W
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
0,6V, 5,5V