ROA170163/2
Numer produktu DigiKey
2166-ROA170163/2-ND
Producent
Numer produktu producenta
ROA170163/2
Opis
EVAL BOARD FOR PMU8218
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
0,6V - 5,5V
Producent
Flex Power Modules
Prąd - wyjściowy
4A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - wejściowe
4,5V - 17V
Status części
Aktywny
Zawartość
Płytki
Cel główny
Do przetwornika prąd stały/prąd stały
Wykorzystywany układ scalony / część
PMU8218
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Bazowy numer produktu
Moc - wyjściowa
22W