PUC1218050D2BG
Numer produktu DigiKey
2166-PUC1218050D2BG-ND
Producent
Numer produktu producenta
PUC1218050D2BG
Opis
18V -5V DC/DC CONVERTERS ISOLATE
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 18V -5V 90mA, 90mA 10,8V - 13,2V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
90mA, 90mA
Prod.
Moc (W)
2.07 W
Seria
Napięcie - izolacji
6.2 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
78%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,39" x 0,49" (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm) (dł. x szer. x wys.)