DSBC-50-80-PPSA-N3
Numer produktu DigiKey
2171-DSBC-50-80-PPSA-N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSBC-50-80-PPSA-N3
Opis
ISO CYLINDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Liniowy siłownik Siłownik ze szpilkami ściągającymi 3,150" (80,00mm)
Kategoria
Długość skoku
3,150" (80,00mm)
Producent
Festo Corporation
Praca
Double Acting
Seria
Ciśnienie robocze
5,8 - 174 PSI (0,4 - 12 bar)
Opakowanie
Zbiorcze
Metoda połączenia
G1/4
Status części
Aktywny
Funkcje
Standaryzacja ISO
Typ
Liniowy siłownik
Szczegół wału
Gwint zewnętrzny M16 x 1,5
Konstrukcja
Siłownik ze szpilkami ściągającymi
Temperatura robocza
-20°C - 80°C