FMHR0172-36
Numer produktu DigiKey
5328-FMHR0172-36-ND
Producent
Numer produktu producenta
FMHR0172-36
Opis
COAX CBL N-TYPE TO TNC 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Typ N do TNC 36,00" (914,40mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka TNC, kąt prosty
Producent
Fairview Microwave
Płeć 2. styku
Męskie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Długość
36,00" (914,40mm)
Styl
Typ N do TNC
Impedancja kabla
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo typu N
Impedancja złącza
50 Ohms
Płeć 1. styku
Żeńskie
Impedancja całkowita
50 Ohms
Typ mocowania złącza 1.
Montaż panelowy
Częstotliwość - maks.
18 GHz
Funkcja mocowania 1. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C