FMCA100146-36
Numer produktu DigiKey
5328-FMCA100146-36-ND
Producent
Numer produktu producenta
FMCA100146-36
Opis
FIRE RATED LOW LOSS N MALE TO SM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do typu N TCOM-195 36,00" (914,40mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Fairview Microwave
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
36,00" (914,40mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
TCOM-195
Styl
SMA do typu N
Impedancja kabla
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka typu N
Impedancja złącza
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Impedancja całkowita
50 Ohms
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Częstotliwość - maks.
8 GHz