FMC00978/0001-24 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Pasternack
Zespół kabla koncentryczny TNC do TNC LMR 240 24,00" (609,60mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FMC00978/0001-24
Numer produktu DigiKey
5328-FMC00978/0001-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
FMC00978/0001-24
Opis
COAX CBL TNC TO TNC 24"
Szczegółowy opis
Długość
24,00" (609,60mm)
Typ kabla
LMR 240
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
TNC do TNC
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka TNC
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
5.8 GHz
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Czarne
Złącze 2.
Wtyczka TNC, kąt prosty
Temperatura robocza
-40°C - 85°C