FMC00132/0002-60 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Zespół kabla koncentryczny Z BNC na SMA LMR 195 60,0" (1,5m) 5,0'
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FMC00132/0002-60
Numer produktu DigiKey
5328-FMC00132/0002-60-ND
Producent
Numer produktu producenta
FMC00132/0002-60
Opis
COAX CABLE BNC TO SMA 5'
Szczegółowy opis
Kategoria
Płeć 2. styku
Długość
60,0" (1,5m) 5,0'
Typ kabla
LMR 195
Styl
Z BNC na SMA
Impedancja kabla
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Impedancja złącza
50 Ohms
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
4 GHz