FMC00113/0002-60 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Fairview Microwave
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Fairview Microwave
W magazynie: 0
Arkusz danych
Pasternack
Pasternack
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA LMR 195 60,0" (1,5m) 5,0'
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FMC00113/0002-60
Numer produktu DigiKey
5328-FMC00113/0002-60-ND
Producent
Numer produktu producenta
FMC00113/0002-60
Opis
COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Długość
60,0" (1,5m) 5,0'
Opakowanie
Torba
Typ kabla
LMR 195
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA, kąt prosty
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Częstotliwość - maks.
5.8 GHz
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Czarne
Złącze 2.
Wtyczka SMA, kąt prosty
Temperatura robocza
-40°C - 85°C