F-1250D01-01A
Numer produktu DigiKey
5030-F-1250D01-01A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F-1250D01-01A
Opis
1-1/4" BORE 1" STROKE ROUNDBODY
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Liniowy siłownik Siłownik okrągły 1,000" (25,40mm)
Kategoria
Długość skoku
1,000" (25,40mm)
Producent
Fabco-Air Inc.
Praca
Double Acting
Seria
Ciśnienie robocze
250 PSI (17,24 bar)
Opakowanie
Zbiorcze
Metoda połączenia
NPTF1/8
Status części
Aktywny
Szczegół wału
Gwint zewnętrzny 7/16-20 UNF
Typ
Liniowy siłownik
Temperatura robocza
-23°C - 74°C