RM024-P125-C-30
Numer produktu DigiKey
RM024-P125-C-30-ND
Producent
Numer produktu producenta
RM024-P125-C-30
Opis
RF TXRX MOD ISM>1GHZU.FL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ogólne pasmo przemysłowe, naukowe, medyczne (ISM) > 1GHz RAMP Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Antena niedołączona do zestawu, U.FL Otwór przelotowy
Kategoria
Czułość
-95dBm
Prod.
Interfejsy szeregowe
UART
Opakowanie
Zbiorcze
Typ anteny
Antena niedołączona do zestawu, U.FL
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,3V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Prąd - odbioru
36mA
Standard/grupa RF
Ogólne pasmo przemysłowe, naukowe, medyczne (ISM) > 1GHz
Prąd - nadawania
40mA - 136mA
Protokół
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Modulacja
FHSS, MSK
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
2,4GHz