EFH8631A3S-10MHF1
Numer produktu DigiKey
776-EFH8631A3S-10MHF1-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFH8631A3S-10MHF1
Opis
ANT, FLEXDIPOLE, 868MHZ-928MHZ,
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
866,5MHz, 915MHz ISM, LoRaWAN Płaska łata Anteny RF 863MHz - 870MHz, 902MHz - 928MHz 1,9dBi, 2,4dBi MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
Ezurio
VSWR
3
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
1,9dBi, 2,4dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Zakończenie
MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
866,5MHz, 915MHz
Wysokość (maks.)
0,004" (0,10mm)
Zakres częstotliwości
863MHz - 870MHz, 902MHz - 928MHz