EFB9020A3S-15MHF1
Numer produktu DigiKey
776-EFB9020A3S-15MHF1-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFB9020A3S-15MHF1
Opis
ANT, FLEXPIFA, 915MHZ, 150MM, MH
Standardowy czas realizacji przez producenta
84 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz LoRa Płaska łata Anteny RF 902MHz - 928MHz -0,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Ezurio
VSWR
2,5
Seria
Wzmocnienie
-0,3dBi
Opakowanie
Torba
Funkcje
Kabel - 150mm
Status części
Aktywny
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Typ mocowania
Samoprzylepna
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
0,250" (6,35mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Zastosowania
LoRa
Zakres częstotliwości
902MHz - 928MHz