LXC42-1050SW | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 633-1247-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | LXC42-1050SW |
Opis | LED DRIVER CC AC/DC 20-40V 1.05A |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1,05A 20 - 40V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Moc (W) 42 W |
Producent EXCELSYS / Advanced Energy | Napięcie - izolacji 3 kV |
Seria | Funkcje OVP, SCP |
Opakowanie Zbiorcze | Parametry znamionowe IP66 |
Status części Nieaktualne | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Programowane przez DigiKey Niezweryfikowane | Sprawność 0.88 |
Typ Prąd stały | Styl zakończenia Odprowadzenia przewodów |
Topologia Przetwornik prąd zmienny-prąd stały | Rozmiar / wymiar 3,74" x 2,76" x 1,26" (95,0mm x 70,0mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.) |
Liczba wyjść 1 | Agencja zatwierdzająca CE, cULus, EN |
Napięcie - wejściowe (min.) 90V~ | Typ mocowania Montaż na podstawie montażowej |
Napięcie - wejściowe (maks.) 305V~ | Waga 0.772lb (350.17g) |
Napięcie - wyjściowe 20 - 40V | Bazowy numer produktu |
Prąd - wyjściowy (maks.) 1,05A |