LXC42-1050SW
Numer produktu DigiKey
633-1247-ND
Producent
Numer produktu producenta
LXC42-1050SW
Opis
LED DRIVER CC AC/DC 20-40V 1.05A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,05A 20 - 40V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Kategoria
Moc (W)
42 W
Producent
EXCELSYS / Advanced Energy
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Funkcje
OVP, SCP
Opakowanie
Zbiorcze
Parametry znamionowe
IP66
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Sprawność
0.88
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Rozmiar / wymiar
3,74" x 2,76" x 1,26" (95,0mm x 70,0mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, EN
Napięcie - wejściowe (min.)
90V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
305V~
Waga
0.772lb (350.17g)
Napięcie - wyjściowe
20 - 40V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,05A