ERFSR050062RZ
Numer produktu DigiKey
5916-ERFSR050062RZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5916-ERFSR050062RZCT-ND - Taśma cięta (CT)
5916-ERFSR050062RZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERFSR050062RZ
Opis
0805/0.50AMP/06V/T&R/ROHS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 6V 500 mA Ih Montaż powierzchniowy 0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Producent
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
150 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
850 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
6V
Rozmiar / wymiar
0,085" x 0,053" (2,15mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
500 mA
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)
Prąd - wyzwalania (It)
1 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Prąd - maks.
100 A