ERFSL185332RZ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bel Fuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 33V 1.85 A Ih Montaż powierzchniowy 2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERFSL185332RZ
Numer produktu DigiKey
5916-ERFSL185332RZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5916-ERFSL185332RZCT-ND - Taśma cięta (CT)
5916-ERFSL185332RZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERFSL185332RZ
Opis
2920/1.85AMP/33V/T&R/ROHS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas do wyzwolenia
2.5 s
Producent
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
40 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
150 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
33V
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,202" (7,36mm x 5,12mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.85 A
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)
Prąd - wyzwalania (It)
3.7 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Prąd - maks.
100 A