SGC3S200NM
Numer produktu DigiKey
2447-SGC3S200NMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2447-SGC3S200NMCT-ND - Taśma cięta (CT)
2447-SGC3S200NMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SGC3S200NM
Opis
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5,5 - 20pF Kondensatory nastawne trymery 100 V Góra Montaż powierzchniowy
Kategoria
Materiał dielektryczny
Ceramika
Producent
EW Electronics
Q przy częst.
250 przy 1MHz
Seria
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,061" (1,54mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Zakres pojemności
5,5 - 20pF
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ regulacji
Góra
Funkcje
Niskoprofilowe, niemagnetyczne
Napięcie - znamionowe
100 V