QTLP650C4TR/FC15-21SYGC/S530-E2/TR8
Numer produktu DigiKey
1080-1415-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1080-1415-1-ND - Taśma cięta (CT)
1080-1415-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED GREEN CLEAR 1206 SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone 570nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,1V 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,1V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
140°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
565nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
3,20mm x 1,60mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
1,30mm
Rozmiar soczewki
2,00mm x 1,60mm