PLT237/T10WH
Numer produktu DigiKey
1080-PLT237/T10WH-ND
Producent
Numer produktu producenta
PLT237/T10WH
Opis
FIBER OPTIC TRANSMITTER IR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Technika światłowodowa - nadajniki - scalone obwody sterujące 660nm 25Mbps 2,7V - 5V 10 mA
Kategoria
Długość fali
660nm
Producent
Everlight Electronics Co Ltd
Prędkość danych
25Mbps
Seria
Napięcie - zasilania
2,7V - 5V
Opakowanie
Rurka
Prąd - zasilania
10 mA