Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Everlight Electronics Co Ltd
W magazynie: 0
Ilustracja dla 19-21/G6C-AL1M2LY/3T jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
19-21/G6C-AL1M2LY/3T
Numer produktu DigiKey
1080-19-21/G6C-AL1M2LY/3TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
19-21/G6C-AL1M2LY/3T
Opis
LED YLW-GRN CLEAR 0603 SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Żółte-zielone 574nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Prod.
Prąd - próby
5mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kąt widzenia
100°
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Kolor soczewki
Bezbarwny
Długość fali - szczytowa
575nm
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Milikandele znamionowe
Obudowa dostawcy urządzenia
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,80mm
Wysokość (maks.)
1,00mm