GCS-030-1.5
Numer produktu DigiKey
2985-GCS-030-1.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
GCS-030-1.5
Opis
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 150,00mm x 150,00mm Pătrat
Kategoria
Obrys
150,00mm x 150,00mm
Producent
European Thermodynamics Ltd
Grubość
0,0591" (1,500mm)
Seria
Materiał
Silikon
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
3,0W/m-K