APM2-11-14MA2
Numer produktu DigiKey
2985-APM2-11-14MA2-ND
Producent
Numer produktu producenta
APM2-11-14MA2
Opis
DOUBLE STAGE, 4X4X2.3MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 0,4W przy 25°C 1.4 A 90°C
Kategoria
Delta Tmax przy Th
89°C przy 25°C
Producent
European Thermodynamics Ltd
Wysokość
3,80mm
Seria
Liczba stopni
1
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - maks.
1.4 A
Status części
Aktywny
Napięcie - maks.
0.8 V
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Temperatura robocza
90°C
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 4,00mm x 4,00mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody
Qmax przy Th
0,4W przy 25°C