SHR-25-6V0B
Numer produktu DigiKey
145-SHR-25-6V0B-ND
Producent
Numer produktu producenta
SHR-25-6V0B
Opis
SLIT WRAP 0.984" X 65.62' BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Owijka kablowa X 65,62' (20,00m) Czarne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SHR-25-6V0B Modele
Kategoria
Materiał
Poliamid (PA6), nylon 6
Producent
Essentra Components
Kolor
Czarne
Seria
Długość
65,62' (20,00m)
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość ścianki
0,039" (0,99mm)
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie termiczne
Obniżona palność
Typ
Owijka kablowa
Zabezpieczenie przed ścieraniem
Odporny na ścieranie
Atrybuty typu
Owijka rozszczepiana
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Średnica - wewnętrzna, nierozszerzona
0,984" (25,00mm)
Bazowy numer produktu
Średnica - wewnętrzna, rozszerzona
0,984" (25,00mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 5
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
SLIT WRAP 0.984" BLACK METER