SHR-25-6NB
Numer produktu DigiKey
RPC5042-ND
Producent
Numer produktu producenta
SHR-25-6NB
Opis
SLIT WRAP 0.984" X 65.62' BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Owijka kablowa X 65,62' (20,00m) Czarne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SHR-25-6NB Modele
Kategoria
Średnica - wewnętrzna, rozszerzona
0,984" (25,00mm)
Producent
Essentra Components
Materiał
Poliamid (PA6), nylon 6
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
65,62' (20,00m)
Status części
Aktywny
Grubość ścianki
0,039" (0,99mm)
Typ
Owijka kablowa
Zabezpieczenie przed ścieraniem
Odporny na ścieranie
Atrybuty typu
Owijka rozszczepiana
Klasa palności materiału
UL94 V-2
Średnica - wewnętrzna, nierozszerzona
0,984" (25,00mm)