GRD1100091PA
Numer produktu DigiKey
RPC6089-ND
Producent
Numer produktu producenta
GRD1100091PA
Opis
GROMMET 0.750" PVC BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Cylindryczne - 1,000" (25,40mm) Uszczelnienie 0,750" (19,05mm) Czarne
Kategoria
Grubość tablicy
0,090" (2,29mm)
Producent
Essentra Components
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - 1,000" (25,40mm)
Seria
Średnica - wewnętrzna
0,750" (19,05mm)