22SL0500ADCLIP
Numer produktu DigiKey
145-22SL0500ADCLIP-ND
Producent
Numer produktu producenta
22SL0500ADCLIP
Opis
CBL CLIP CONDUIT BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kabel Zacisk, rura instalacyjna Czarne 0,500" (12,70mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
22SL0500ADCLIP Modele
Kategoria
Materiał
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Producent
Essentra Components
Kolor
Czarne
Seria
Długość
0,875" (22,22mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Szerokość
0,750" (19,05mm)
Status części
Aktywny
Wysokość
0,819" (20,80mm)
Typ
Zacisk, rura instalacyjna
Rozmiar otworu w tablicy
0,680" (17,27mm)
Rozmiar otwarcia
0,500" (12,70mm)