UCP15U-350-30 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Thomas Research Products
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla UCP15U-350-30 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
UCP15U-350-30
Numer produktu DigiKey
UCP15U-350-30-ND
Producent
Numer produktu producenta
UCP15U-350-30
Opis
LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 350MA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
350mA 24 - 30V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UCP15U-350-30 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
350mA
Producent
ERP Power, LLC
Moc (W)
11 W
Seria
Regulacja jasności
ELV, triak
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
ZDALNE WŁ./WYŁ., OCP, OTP, SCP
Status części
Nieaktualne
Parametry znamionowe
IP20
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-30°C - 40°C
Typ
Prąd stały
Sprawność
0.87
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,33" x 1,06" x 0,65" (110,0mm x 26,9mm x 16,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
90V~
Agencja zatwierdzająca
cRUcs, FC, CE, CB
Napięcie - wejściowe (maks.)
132V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wyjściowe
24 - 30V