PSB50E-1200-42-T
Numer produktu DigiKey
1800-PSB50E-1200-42-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSB50E-1200-42-T
Opis
POWER SUPPLY LED DIMMING 42V
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,2A 28 - 42V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,2A
Producent
ERP Power, LLC
Moc (W)
50 W
Seria
Regulacja jasności
Analogowe, ELV, triak
Opakowanie
Skrzynka
Parametry znamionowe
IP20
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
90°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Sprawność
90%
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Rozmiar / wymiar
6,22" x 1,03" x 0,86" (158,0mm x 26,2mm x 21,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus, FCC
Napięcie - wejściowe (min.)
220V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
240V~
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
28 - 42V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 365 wyświetl teraz
Bez możliwości anulowania i zwrotu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
365W magazynie