PKB30W-1050-55-TN
Numer produktu DigiKey
1800-PKB30W-1050-55-TN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PKB30W-1050-55-TN
Opis
120 TO 277 VAC, 90% EFFICIENCY,
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,05A 49,5V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Kategoria
Moc (W)
30 W
Producent
ERP Power, LLC
Napięcie - izolacji
2.2 kV
Seria
Regulacja jasności
4 - analogowe
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
ZDALNE WŁ./WYŁ., OCP, OTP, SCP
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
IP20, NEMA 410
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Typ
Prąd stały
Sprawność
90%
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
10,12" x 1,16" x 0,99" (257,0mm x 29,5mm x 25,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
90V~
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Napięcie - wejściowe (maks.)
305V~
Numer standardowy
60950-1; UL 8750
Napięcie - wyjściowe
49,5V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,05A