ESM050W-1050-42
Numer produktu DigiKey
1800-1008-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESM050W-1050-42
Opis
LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 1.05A
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,05A 28 - 42V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ESM050W-1050-42 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Moc (W)
44 W
Producent
ERP Power, LLC
Regulacja jasności
ELV, triak
Seria
Funkcje
ZDALNE WŁ./WYŁ., OCP, OTP, SCP
Opakowanie
Skrzynka
Parametry znamionowe
IP20, NEMA 410
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 90°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Sprawność
0.87
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Rozmiar / wymiar
4,20" x 2,37" x 0,99" (106,7mm x 60,3mm x 25,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Napięcie - wejściowe (min.)
120V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
277V~
Waga
0.556lb (252g)
Napięcie - wyjściowe
28 - 42V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,05A