CDB260W-1300-280-W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ERP Power, LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
930mA, 1,3A 213 - 280V, 152 - 200V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDB260W-1300-280-W
Numer produktu DigiKey
1800-1121-ND
Producent
Numer produktu producenta
CDB260W-1300-280-W
Opis
LED DRVR CC AC/DC 260W DIM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
930mA, 1,3A
Producent
ERP Power, LLC
Moc (W)
260 W
Seria
Regulacja jasności
Analogowe, Bluetooth
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
ZDALNE WŁ./WYŁ., OCP, OTP, SCP
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
IP66
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Sprawność
93%
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Rozmiar / wymiar
8,54" x 2,00" x 1,52" (216,9mm x 50,8mm x 38,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus
Napięcie - wejściowe (min.)
90V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
305V~
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
213 - 280V, 152 - 200V